Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartmány Máša Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Máša Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartmány Máša

Tatralandia
Liptovský Trnovec 37, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Apartmány Máša Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Apartmány Máša Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Apartmány Máša se nacházejí v Liptovském Trnovci a nabízejí terasu. Apartmány mají parkety, kompletně vybavený kuchyňský kout s lednicí, jídelní kout, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Po dni stráveném lyžováním, windsurfingem nebo pěší turistikou můžete relaxovat v zahradě nebo sdíleném loungi. Apartmány Máša se nachází 8 km od centra Liptovského Mikuláše a 59 km od letiště Poprad-Tatry.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartmány Máša Tatralandia