Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Víkendové Chalupy Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Víkendové Chalupy Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Víkendové Chalupy

Tatralandia
Liptovsky Trnovec , 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Víkendové Chalupy Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Komplex Víkendové Chalupy se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí prostorné dvoupodlažní chaty s menší zahradou a výhledem na horu Chopok a přehradu Liptovská Mara. Do 10 minut dojdete od chat k restauracím a k obchodu s potravinami. Každá chata má kuchyňský kout, jídelní stůl, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV, krb, 2 koupelny, terasu, gril, malý bazén pro děti a úschovnu lyží a jízdních kol. Víkendové Chalupy mají zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. V objektu najdete také dětské hřiště se skluzavkami a pískovištěm. Mycí zařízení je k dispozici zdarma na sousední nemovitosti vzdálené 50 metrů. Pouhý 1 km vás bude dělit od akvaparku Tatralandia a za 20 minut dojedete do lyžařských rezortů Liptovský Mikuláš a Jasná. Nízké a Vysoké Tatry jsou od zařízení vzdálené do 20 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Víkendové Chalupy Tatralandia