Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartmány MarAqua Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány MarAqua Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartmány MarAqua

Tatralandia
Liptovský Trnovec 58, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Apartmány MarAqua Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Apartmány MarAqua se nacházejí v obci Liptovský Trnovec, 5 minut chůze od vodního díla Liptovská Mara, a nabízejí možnost vlastního stravování i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí apartmánů je TV, posezení, DVD přehrávač, dobře vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a ledničkou i koupelna se sprchou. Apartmány MarAqua mají také zahradu, gril a terasu. Nechybí ani lyžárna. V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování, cyklistiky a rybaření. Parkování na místě je zdarma.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartmány MarAqua Tatralandia