Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Trnovec Apartman Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Trnovec Apartman Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Trnovec Apartman

Tatralandia
Liptovsky Trnovec 327, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Trnovec Apartman Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Liptovský Trnovec.Trnovec Apartman se nachází 500 metrů od přehrady Liptovská Mara a 1,5 km od aquaparku Tatralandia. Apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi poskytují výhled na Vysoké Tatry a jsou vybavené moderními domácími spotřebiči. Trnovec Apartman nabízí moderně zařízené apartmány se satelitní TV. Hosté si mohou nakoupit v 500 metrů vzdáleném obchodě s potravinami nebo zajít do některé z okolních restaurací, ke kterým je to přibližně 1 km. Do velkého nákupního centra v Liptovském Mikuláši je to 7 km. K dispozici je finská sauna s originálními krbovými kamny. Hosté ubytovaní na 3 a více nocí mají nárok na jedno bezplatné využití. K oblíbeným zajímavým místům v okolí patří například 8 km vzdálený lyžařský rezort Jasná. Přibližně 10 km od apartmánů můžete navštívit obec Bešeňová nebo lázně Lúčky. Nedaleká přehrada nabízí po větší část roku ideální podmínky pro windsurfing a rybaření.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Trnovec Apartman Tatralandia