Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Štúdio Liptovský Trnovec

Tatralandia
Liptovský Trnovec 289, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Štúdio Liptovský Trnovec se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Studia mají parkety, jídelní kout, satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami a kompletně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Na místě je dětské hřiště. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo šnorchlováním můžete relaxovat na zahradě nebo ve sdíleném obývacím prostoru. V ubytování Štúdiá V Liptovskom Trnovci vám mohou zdarma zařídit dopravu na 58 km vzdálené letiště Poprad-Tatry.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Štúdio Liptovský Trnovec Tatralandia