Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Rekreačný zrubový dom Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Rekreačný zrubový dom Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Rekreačný zrubový dom

Tatralandia
Liptovský Trnovec 651, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Rekreačný zrubový dom Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Rekreačný zrubový dom se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí terasu a restauraci. Tato chata má 3 ložnice, plně vybavenou kuchyň, jídelní kout, kabelovou TV s plochou obrazovkou a 1 koupelnu s vanou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Chata je vzdálená 8 km od Liptovského Mikuláše a 59 km od letiště Poprad-Tatry.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Rekreačný zrubový dom Tatralandia