Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Privát u Raka Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Privát u Raka Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Privát u Raka

Tatralandia
Liptovský Trnovec č.105, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Privát u Raka Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Privát u Raka Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Privát U Raka stojí na tichém místě v Liptovském Trnovci. Nabízí terasu s grilem, dětské hřiště a zdarma Wi-Fi a parkoviště. Všechny apartmány mají obývací pokoj se satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. K nejbližšímu obchodu s potravinami je to 50 metrů, k restauraci 100 metrů, k přehradě Liptovská Mara 550 metrů a k turistické stezce 800 metrů. Privát U Raka je vzdálen 500 metrů od autobusové zastávky, 4 km od vlakového nádraží v Liptovském Mikuláši, 8 km od lyžařského areálu Pavčina Lehota a 16 km od lyžařského rezortu Chopok Jasná.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Privát u Raka Tatralandia