Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Privat Mima Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Privat Mima Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Privat Mima

Tatralandia
Liptovsky Trnovec 205 , 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Privat Mima Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Privat Mima Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Privat Mima Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Privat Mima Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Privat Mima Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Privat Mima Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Privat Mima Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Privat Mima Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Privat Mima Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Privat Mima Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Privat Mima Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Privat Mima Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Privat Mima se nachází v Liptovském Trnovci, 100 metrů od veřejné pláže u vodní nádrže Liptovská Mara. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, lyžárnu, venkovní posezení a bezplatné parkování. Prázdninový dům má balkon, terasu a výhled na zahradu a posezení. K dispozici je rozkládací pohovka, krb a satelitní TV. Jeho součástí je kompletně vybavená kuchyň s jídelním koutem, vlastní koupelna se sprchou a další koupelna s vanou. Mima Privat stojí 1 km od nejbližší restaurace a obchodu s potravinami. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Akvapark Tatralandia je vzdálený 3 km. Lyžařský areál Jasná a Demänovská jeskyně svobody jsou odtud 15 km daleko.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Privat Mima Tatralandia