Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartmány AQUAVILLA Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány AQUAVILLA Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartmány AQUAVILLA

Tatralandia
Liptovský Trnovec 226, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Apartmány AQUAVILLA Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Apartmány Aquavilla se nachází je klidné části obce Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od Liptovské Mary a jen 2 km od vodního parku Tatralandia. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech prostorách a parkovat se tu dá také zdarma. Každý apartmán má TV, dobře vybavenou kuchyň, balkon s výhledem a vlastní koupelnu. K dispozici je gril. Do lyžařského areálu Jasná dojedete za 25 minut a Aquapark Gino Paradise Bešeňová se nachází 15 km daleko.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartmány AQUAVILLA Tatralandia