Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Privat Lucia Holla Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Privat Lucia Holla Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Privat Lucia Holla

Tatralandia
Litptovsky Trnovec 116, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Privat Lucia Holla Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Privat Lucia Holla se nachází v Liptovském Trnovci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Tento prázdninový dům má balkon, 3 ložnice, plně vybavenou kuchyni, vanu a program Netflix zdarma. Prázdninový dům zahrnuje gril a lyžárnu. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování a pěší turistiky. Letiště Poprad-Tatry je vzdáleno 51 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Privat Lucia Holla Tatralandia