Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Privat AVE Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Privat AVE Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Privat AVE

Tatralandia
Liptovský Trnovec 17, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Privat AVE Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Privat AVE Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Privat AVE Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Privat AVE Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Privat AVE Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Privat AVE Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Privat AVE Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Privat AVE Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Privat AVE Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Privat AVE Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Privat AVE Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Privat AVE Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Privat AVE se nachází v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji, 8 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Tato vila má Wi-Fi zdarma, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s lednicí. V okolí se lze věnovat pěší turistice a lyžování a na místě využívat zahradu. Letiště Poprad-Tatry je vzdálené 58 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Privat AVE Tatralandia