Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Privat 66 Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Privat 66 Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Privat 66

Tatralandia
Liptovský Trnovec 66, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Privat 66 Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Privat 66 Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Privat 66 Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Privat 66 Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Privat 66 Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Privat 66 Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Privat 66 Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Privat 66 Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Privat 66 Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Privat 66 Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Privat 66 Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Privat 66 Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Jeden z našich bestsellerů v Liptovském Trnovci! Privát 66 je dům se 2 apartmány situovaný v Liptovském Trnovci, 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara. Nabízí zařízenou terasu, gril, dětský bazén a Wi-Fi zdarma. Apartmány mají 2 ložnice s TV, 2 koupelny a jsou zařízené ve venkovském stylu. Na druhé straně ulice se nachází obchod s potravinami a do nejbližší restaurace je to 1 km. Privát 66 je situovaný v regionu s řadou možností rekreačního a sportovního vyžití. Aquapark Tatralandia je vzdálený 3,5 km, Kvačianská dolina s turistickými trasami 10 km a lyžařské areály Jasná, Závažná Poruba a Pavčina Lehota jsou v dosahu 20 km. Vlakové a autobusové nádraží leží od domu 6 km daleko.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Privat 66 Tatralandia