Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Penzion Mara Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Mara Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Penzion Mara

Tatralandia
Liptovský Trnovec 294, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Penzion Mara Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Penzion Mara Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Penzion Mara se nachází pouhé 4 minuty chůze od břehů přehrady Liptovská Mara a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a balkon s výhledem na Tatry. Během svého pobytu můžete relaxovat v baru nebo na terase, zahrát si kulečník a stolní tenis nebo si pronajmout jízdní kola a projet se po malebném okolí. Pro děti je připraveno dětské hřiště. V zimním období penzion poskytuje slevu na skipasy. Snídaně se v penzionu Mara podávají na požádání. Nejbližší restaurace je od ubytování vzdálená 150 metrů. Penzion stojí 2 km od aquaparku Tatralandia a 4 km od Liptovského Mikuláše. Na autobusovou zastávku jsou to 2 minuty chůze. V zimě se můžete v 18 km vzdáleném lyžařském areálu Jasná-Chopok věnovat lyžování.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Penzion Mara Tatralandia