Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Maralandia Trenčan Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Maralandia Trenčan Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Maralandia Trenčan

Tatralandia
Liptovský Trnovec 346, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Maralandia Trenčan Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Liptovský Trnovec.Prázdninový dům Maralandia Trenčan se nachází v poklidné části obce Liptovský Trnovec, 2,4 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od aquaparků Bešeňová. Do lyžařského areálu Jasná v Nízkých Tatrách je to 17 km. Prázdninový dům Maralandia Trenčan umožňuje vlastní stravování a má zdarma dostupné Wi-Fi, terasu, zahradu s grilem a houpačkou i soukromé parkoviště. K dispozici je také plně vybavená kuchyň, satelitní TV a koupelna se sprchou. Ubytování je vzdálené 500 metrů od restaurace a 700 metrů od obchodu s potravinami. Na letiště Poprad-Tatry je to 51 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Maralandia Trenčan Tatralandia