Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Mara Camping Mobile Homes Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mara Camping Mobile Homes Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Mara Camping Mobile Homes

Tatralandia
ATC-Liptovsky Trnovec, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Mara Camping Mobile Homes Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Mobilní domy Mara Camping se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Všechny mobilní domy mají posezení s pohovkou, jídelní kout a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou a dalšími potřebami. Každý mobilní dům má terasu s výhledem do zahrady. Každý den se v kempu podává kontinentální snídaně. K zázemí mobilních domů Mara Camping patří dětské hřiště. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika a cyklistika. Přímo na místě je dostupná služba půjčení jízdních kol. Mobilní domy Mara Camping leží 58 km od letiště Poprad-Tatry.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Mara Camping Mobile Homes Tatralandia