Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Mara Camping Cottages Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mara Camping Cottages Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Mara Camping Cottages

Tatralandia
ATC-Liptovsky Trnovec, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Mara Camping Cottages Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Mara Camping Cottages se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Chaty mají terasu s výhledem na jezero, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. K dispozici je také varná deska a rychlovarná konvice. V tomto prázdninovém domě se podává kontinentální snídaně. V Mara Camping Cottages najdete také dětské hřiště a zahradu. Na letiště Poprad-Tatry to je 58 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Mara Camping Cottages Tatralandia