Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartmánová Chalupa Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmánová Chalupa Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartmánová Chalupa

Tatralandia
Liptovský Trnovec 332, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Apartmánová Chalupa Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Apartmánová Chalupa se nachází v Liptovském Trnovci, 800 metrů od přehrady Liptovská Mara, a nabízí terasu, biliár, pokoje s krby a společnou část s kuchyní. Hosté mají zdarma k dispozici Wi-Fi. Veškeré ubytování má satelitní TV s plochou obrazovkou, lednici, rychlovarnou konvici a koupelnu s vanou nebo sprchou. Součástí studií je také kuchyňský kout. Apartmánová Chalupa umožňuje hostům využívat zahradu s grilem. Obchod s potravinami je vzdálen 50 metrů a restaurace a kavárna 500 metrů. Hosté obdrží slevu do aquaparku Tatralandia, 50% slevu do wellness a restaurace hotelu Jánošík a mnoho dalších slev. U hotelu lze parkovat zdarma a na místě si také můžete zapůjčit jízdní kola. Aquapark Tatralandia je vzdálen 1,5 km a řeka Váh se 3 km od chalupy. Národní park Nízké Tatry odtud leží 10 km a lyžařský vlek Opalisko - Závažná Poruba 11 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartmánová Chalupa Tatralandia