Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Chata Moja Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Moja Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Chata Moja

Tatralandia
Beňušovce 17, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Chata Moja Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Chata Moja Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Chata Moja Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Chata Moja Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Chata Moja Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Chata Moja Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Chata Moja Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Chata Moja Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Chata Moja Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Chata Moja Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Chata Moja Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Chata Moja Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Chata Moja se nachází v Liptovském Trnovci. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě je zahrada. Chata stojí 11 km od Liptovského Mikuláše. Letiště Poprad-Tatry je vzdáleno 62 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Chata Moja Tatralandia