Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartman Trnovec Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartman Trnovec Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartman Trnovec

Tatralandia
Liptovsky Trnovec 262, 03101 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Apartman Trnovec Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Apartment Trnovec je obklopen zelení a přírodou a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a soukromou zahradu s posezením, grilem a dětským hřištěm. Nachází se v Liptovském Trnovci. Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyň a jídelní kout. K dispozici je také satelitní TV, DVD přehrávač a terasa. Nejbližší obchod je vzdálený 200 metrů a restaurace podávající jídla slovenské kuchyně najdete 600 metrů odtud. Aquapark Tatralandia leží 2,5 km od Privátu. Apartmány Trnovec jsou situované 300 metrů od autobusové zastávky a 5 km od vlakového nádraží v Liptovském Mikuláši. K dispozici je doprava pro až 4 osoby z popradského letiště.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartman Trnovec Tatralandia