Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Chata Beňušovce Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Beňušovce Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Chata Beňušovce

Tatralandia
Liptovský Trnovec, Beňušovce 29, 032 22 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Chata Beňušovce Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Jeden z našich bestsellerů v Liptovském Trnovci! Chata Beňušovce se nachází v obci Beňušovce, 2 km od vodního díla Liptovská Mara, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem i bezplatné soukromé parkoviště. Pro své hosty má Chata Beňušovce připravený krb, dobře vybavenou kuchyň s jídelní částí, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Do nejbližší restaurace i obchodu s potravinami jsou to 2 km. Na místě a v okolí se lze věnovat celé řadě nejrůznějších aktivit včetně pěší turistiky nebo lyžování. Chcete-li se blíže seznámit s okolím, můžete navštívit aquaparky Tatralandia (4 km) a Gino Paradise Bešeňová (10 km). Do lyžařského areálu Jasná je to 15 km a 18,5 km dělí ubytování od Demänovské ledové jeskyně.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Chata Beňušovce Tatralandia