Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Chalúpka Emily Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chalúpka Emily Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Chalúpka Emily

Tatralandia
Liptovský Trnovec, Slovakia 112, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Chalúpka Emily Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Chalúpka Emily nabízí ubytování se zahradou v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji. Výhled směřuje na řeku a do zahrady. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. K zázemí ubytování patří terasa. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Chalúpka Emily stojí 8 km od Liptovského Mikuláše. Na letiště Poprad-Tatry je to 59 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Chalúpka Emily Tatralandia