Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Chalupa u dedu a babky Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chalupa u dedu a babky Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Chalupa u dedu a babky

Tatralandia
Liptovský Trnovec 265, 031 01 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Chalupa u dedu a babky Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Chalupa u dedu a babky se nachází v Liptovském Trnovci, pouhé 4 km od Liptovského Mikuláše. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradní gril. V okolí se dá lyžovat a vodní nádrž Liptovská Mara je vzdálená 400 metrů. Chalupa u dedu a babky se nachází 51 km od mezinárodního letiště Poprad-Tatry.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Chalupa u dedu a babky Tatralandia