Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Ada Apartments Tatralandia. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Tatralandia může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ada Apartments Tatralandia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Tatralandii dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Ada Apartments

Tatralandia
Liptovsky Trnovec 268, 03222 Liptovský Trnovec, Slovensko
Ubytování Ada Apartments Tatralandia tatralandia.rezervuj.netUbytování 2 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 2 Ubytování 3 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 3 Ubytování 4 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 4 Ubytování 5 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 5 Ubytování 6 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 6 Ubytování 7 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 7 Ubytování 8 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 8 Ubytování 9 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 9 Ubytování 10 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 10 Ubytování 11 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 11 Ubytování 12 Ubytování Ada Apartments Tatralandia 12

Sdílejte ubytování              

Ada Apartments se nachází 150 metrů od přehrady Liptovská Mara, na klidném místě v obci Liptovský Trnovec. Je obklopený svěží zahradou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i zařízený altán s grilem. Veškeré ubytování zahrnuje plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. K vybavení patří kabelová TV, CD a DVD přehrávač. Všechny jsou vybavené dřevěným nábytkem a některé mají dřevem obložené stropy. Ubytování je dobrým výchozím bodem pro pěší výlety v Tatrách. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen pouhých 50 metrů od budovy. Nejbližší restaurace leží 80 metrů od apartmánů. Termální akvapark Tatralandia najdete 1 km daleko. Hned vedle budovy staví autobus. Hlavní vlakové nádraží se nachází v Liptovském Mikuláši 6 km odtud. Ada Apartments stojí 14 km od lyžařského areálu Pavčina Lehota a 16 km od lyžařského střediska Jasná. Na místě je parkování zdarma.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Ada Apartments Tatralandia